GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat + tallrikar 2771094
nr 277 1094
Skålfat + tallrikar
10 del. Kina, 17/1800-tal, (skador)
Utrop:
100 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 oktober 2003
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
700 kr
900 kr
7
1.000 kr
8
1.100 kr
9